Sosnowiec subiektywnie czyli moim okiem przez aparat.
niedziela, 27 marca 2011Ośnieżone w części, boisko przy LO im. E. Plater. Właśnie po przez manipulacje zegarkiem wydłużono dzień, kwiecień za pasem, wiosna idzie.
Z drugiej strony liceum jest taki budynek, a tu inne ujęcie samego liceum.

Prenumerata gratis. 


niedziela, 20 marca 2011


Blok od strony Placu im. Jana Pawła II. Ot, mały fragment kolejnego blokowiska. Ciekawe czy lokalizacja podnosi ceny mieszkań albo wynajmu. :)


Prenumerata gratis.
 


wtorek, 15 marca 2011Blokowisko dzielnicy Środula, takie, jakich wiele w całym kraju. Jakby się u nas zatrzęsło tak jak w Japonii... aż strach pomyśleć. Ta wielka płyta poskładałaby się jak domki z kart.
Ciekawe ilu ludzi żyje w Polsce w blokach z wielkiej płyty? Ktoś to kiedyś policzył ?  


Prenumerata gratis.
 


piątek, 11 marca 2011Ostatnie ślady zimy. Kilka dni temu było bardzo słonecznie, ale mroźno, dzisiaj jest powiedzmy wilgotno i szaro, ale już za kilka dni ma być słonecznie i ciepło. Byle do wiosny. 

Prenumerata gratis.
 

niedziela, 06 marca 2011Ulica Majowa, na której mieszkał się J. Kiepura. Mieszkał akurat na drugim końcu ulicy. Od strony ulicy wielkiej stoi taki dom.  

Prenumerata gratis.

wtorek, 01 marca 2011Widok w kierunku Sosnowca, z sąsiedniego Będzina.

Prenumerata gratis.
 


Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione.