Sosnowiec subiektywnie czyli moim okiem przez aparat.
środa, 28 kwietnia 2010Stoi w samym centrum miasta, po prostu nie daje o sobie zapomnieć. Pod koniec kwietnia, budynek przeżywa oblężenie niczym zamki w średniowieczu. To tu zbierają składki, żeby biurokratyczna machina państwa mogła funkcjonować. A jak już nazbierają, sprawdza i podsumują to i tak wychodzi, że jest za mało i w zasadzie to na nic nie starcza, to po cholerę tak się trudzą ? Aaaaa... to już historia na całkiem inna bajkę.
To juz prawie ostatni dzwonek, lepiej wiec iść haracz zapłacić, bo kto haraczu nie zapłaci w lochu skończy, życie straci.

niedziela, 25 kwietnia 2010Kilka ramp na obrzeżu parku i już można rozbijać kolana na rolkach, desce czy rowerze. W słoneczny weekend park się zaludnia, tylko atrakcji jakby mało. Same alejki i ławki wśród zieleni już nie wystarczą.  

czwartek, 22 kwietnia 2010Plac zabaw przy Osiedlu Piastów. W ciepłe dni przy dobrej pogodzie szybko znajduje swoich zwolenników. Mam jednak wrażenie że takich atrakcji dla młodszych mieszkańców Sosnowca nadal jest za mało i nie wszystkie są atrakcyjne.

sobota, 17 kwietnia 2010Ścieżka nad Brynicą, dobre miejsce na niedzielny spacer. Można pieszo, można na rowerze przemierzać tereny wokół Stawików oby tylko sprzyjała pogoda.

piątek, 09 kwietnia 2010Wiosna :))). Ścieżka to rowerowa czy tylko biały pas farby na drodze ? To fragment drogi na Stawikach. Zagłębiowska Masa Krytyczna rusza 24-04-2010 o godz 15:00 spod dworca w Sosnowcu. Etap przebiegnie przez Sosnowiec, Dąbrowę, Będzin i Czeladź. Uczestnicy otrzymają na starcie gadżety a na mecie zalewajke !! Na szczęściarzy dodatkowo czekają 4 rowery ufundowane przez zagłębiowskie miasta. Udanej imprezy.

piątek, 02 kwietnia 2010Wiosna :))). Miło posiedzieć w tak przyjemnych okolicznościach przyrody. Wprawdzie dzisiaj było zimno i padało ale wczoraj na przykład...
Kolejne tygodnie powinny przynieść coraz cieplejsze dni, zaludnią się tereny tak zwane rekreacyjne. Udanej rekreacji wobec tego.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione.