Sosnowiec subiektywnie czyli moim okiem przez aparat.
sobota, 30 lipca 2011Także w tym roku na drogi Zagłębia zawita Tour de Pologne, meta w Dąbrowie Górniczej, start w Będzinie a przez Sosnowiec w tym roku tylko przejedzie. W zeszłym roku start jednego z etapów był umiejscowiony w Sosnowcu, fot. powyżej. Kto lubi może oglądać zmagania kolarzy w Eurosporcie.

Prenumerata gratis.


sobota, 23 lipca 2011Teren po kopalni widziany od strony Cegielni. W drugim planie bloki na Szkolnej. Ot, taka sobie fotka.   

Prenumerata gratis.
niedziela, 17 lipca 2011Sosnowiecki basen zza płota. W taki upał ma wzięcie i wydaje się, że nie były to godziny szczytu. 

Prenumerata gratis.


piątek, 15 lipca 2011

                      
Witraż okienny z sosnowieckiej cerkwi. Cerkiew już była np tu.

Prenumerata gratis.
niedziela, 10 lipca 2011Przystanek. Taki trochę większy, końcowo – startowy przy ul Mościckiego. A na przeciwko stoją takie tablice.

Prenumerata gratis.


środa, 06 lipca 2011Stare i nowe budownictwo. To nowe to też stare, ale niech będzie, nowsze jest z tym, że również nie zachwyca. Stare postoi krócej a nowe pewnie trochę dłużej. A co potem wyrośnie w tym miejscu?

Prenumerata gratis.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione.