Sosnowiec subiektywnie czyli moim okiem przez aparat.
środa, 31 sierpnia 2011
Sosnowiec. Ulica Wawel. Na samej górze w perspektywie widać wieże kościoła, który z bliższej odległości tak wygląda.

Prenumerata gratis.


sobota, 27 sierpnia 2011Płeć żeńska, aerobik zbiorowy. Zrzucanie nadwyżek po colach, chipsach i hamburgerach?.

Prenumerata gratis.


wtorek, 23 sierpnia 2011


Park Sielecki. Niedziela. Siła przewodnia podskakiwanego hop siup do muzyki. Coś jakby bomboniary przed meczem tylko bez gadżetów. Młodość po prostu musi się wyskakać. Grupa będzie w kolejnym wpisie, albo zostawię sobie na później ;). 

Prenumerata gratis.


niedziela, 21 sierpnia 2011Kwietny dywan. Sosnowiec Sielec, park. Co roku ten dywan wygląda inaczej. Dla porównania dywan z roku 2007.

A tutaj tutaj jeszcze jeden wzór.

Prenumerata gratis.

poniedziałek, 15 sierpnia 2011Torowisko przy ul. Staszica. Tramwaj linii 24, mozolnie telepie się w tą i z powrotem. Na tej ulicy była kamienica, w której przed wojną mieścił się żydowski dom modlitwy. Po wojnie przez pewien czas służyła za dom mieszkalny dopóki nie popadła w ruinę. W 1999 została rozebrana.

Prenumerata gratis.

czwartek, 11 sierpnia 2011Szeryf i jego rumak. Polski oddział CIA śmiga po ulicach Sosnowca na białych koniach (mechanicznych). Nie znam się na koniach to nie wiem jaka to rasa. A może to nie rumak tylko klacz imieniem Polcia. Wio Polciu! ;)

Prenumerata gratis.


sobota, 06 sierpnia 2011Przez Sosnowiec przemknął Tour de Pologne, który jechał z Zagłębia na Śląsk. Na początku jechał szeryf a za nim mknęła dyrekcja, to widać powyżej. Potem jechała ucieczka w sile pięciu rowerzystów, poniżej.Ucieczkę obserwował i poganiał wóz techniczny ekipy CCC Polsat Polkowice, bo w lusterku wstecznym było widać światła...

 

Peleton poprzedzali ludzie szeryfa, dyskotekowo błyskając światłami.

 

Potem wcale niespiesznie jechała zwarta masa krytyczna rowerzystów zwana peletonem, migając po oczach wszystkimi kolorami sponsorów. W tym momencie peleton prowadził rowerzysta ekipy Skil Shimano.Za nim pozostałe ekipy...

 

Widoczne były także koszuli reprezentacji Polski.

 

Za peletonem ciągnęły samochody techniczne (znów wóz CCC Polsat się załapał), a wśród nich maruderzy i bidoniarze.

 

Kolumna aut była dosyć długa, Sky ProCycling na czarno, wóz neutralny na żółto...


Znane ekipy Saxo Bank i Liquigas jechały pod koniec kolumny...

 

Niektóre wozy miały na dachu całe rowery inne tylko koła (HTC Highroad)Na końcu jechało AG2R a potem obsługa medyczna...


A dzisiaj wszystko się skończyło i pod szyldem Tour de Pologne wróci za rok.

Prenumerata gratis.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione.