Sosnowiec subiektywnie czyli moim okiem przez aparat.
środa, 26 września 2007


Oto co można zobaczyć - między innymi oczywiście- na Zamku Sieleckim. Obraz autorstwa Macieja Bieniasza, Venitas z brakiem piwa, olej na tekturze, 2004, można było podziwiać tego lata a być może można było kupić. Autora przepraszam za nienajlepsze zdjęcie. Więcej o wystawach które były i które bedą na stronach Zamku, link obok.

sobota, 22 września 2007

Ulica 1 Maja, jeśli ktoś chciałby zamiszkać w centrum miasta... kiedyś w tym budynku znajdował sie sklep rybny, od lat budynek straszy swoim wyglądem.

czwartek, 20 września 2007


Zamiast teatru (teatr bedzie jak sie dorobie udanej foty ;) - Żywy pomnik, żywego poety Michała Zabłockiego. Sosnowiec 08-06-2007, w tym dniu sztuka wyszła do ludzi. Poeta recytował zgrabnie napisane wiersze, na różne tematy, głównie o życiu było.

poniedziałek, 17 września 2007

Okolice Stadionu Ludowego. Przydałyby sie nowe nasadzenia bo takich drzew jest tam wiecej. 

wtorek, 11 września 2007

Jarmark Kulturalny, przed koncertem. Jedna z wielu ciekawych imprez które można zobaczyć na Zamku Sieleckim Wiecej o imprezach w linku obok.

niedziela, 09 września 2007

Sejm sie rozwiązał, nareszcie !! Opinia wyrażona na filarach wiaduktu zwanego "ślimakiem". Zobaczymy jaka bedzie frekwencja.

czwartek, 06 września 2007

Ul. Mariacka, dawniej mieścilo sie tu kino Metalowiec i dom kultury, wystawiony na sprzedaż, od lat budynek niszczeje nie znajdując nowego właściciela. Szkoda.

niedziela, 02 września 2007

Stare wierzby nad Przemszą maja fantastyczne kształty. W tle z lewej LO im Plater. 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione.