Sosnowiec subiektywnie czyli moim okiem przez aparat.
niedziela, 31 października 2010I kto by pomyślał, że po śmierci tez można zamieszkać w blokowisku. Cóż, ludzi jakby coraz więcej a miejsca nie przybywa. Tylko, jak tu znicz zapalić jak wszystkie komnaty się zapełnią.
Taki blok to bardziej spółdzielnia czy wspólnota mieszkaniowa, hmmm...?środa, 27 października 2010

                      

Miejska instalacja elektryczna. Bez komentarza.niedziela, 24 października 2010Zając ostrogórski. Pomykał sobie kiedyś w okolicach Radochy na osiedlowym parkingu pomiędzy blokami a murami aresztu. Muszę przyznać że ma całkiem imponujące przyspieszenie.  

wtorek, 19 października 2010Trakt w kierunku Środuli i Zagórza. Trakt jest szynowo jezdniowy, oba warianty dostarczają rozrywki. Jak kiedyś położą prosto szyny i równo asfalt to będzie niezła droga.

czwartek, 14 października 2010Ulica Staszica, tu ma swoja pętle tramwaj nr 24, akurat przy I Liceum Ogólnokształcącym.

wtorek, 05 października 2010Kilka dni temu w hali przy ul Żeromskiego odbyły się Mistrzostwa Polski w szermierce. Na zdjęciu skromny kawałek imprezy, walczą kobiety. Jeden ze złotych medali padł łupem sosnowiczanki Marty Wątor, gratulacje !

Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione.