Sosnowiec subiektywnie czyli moim okiem przez aparat.
sobota, 30 marca 2013

 

Sosnowiecka wieża katedralna. Wesołych Świąt. 

poniedziałek, 25 marca 2013Miejskie malowanki na murze i płocie lodowiska

piątek, 22 marca 2013
W Przemszy kaczuszki moczą nóżki. Dokładnie to 17 kaczorków i 14 kaczuszek.
Podobno gdzieś w Polsce pojawiły się bociany… a śnieg sobie pada nadal.
Kwa-kwa-kwa
Kwa-kwa-kwa
Gdzie ta cho-ler-na wio-sna!!!środa, 20 marca 2013

Ostrogórska, plac cyrkowy. Inny koń, inna dziewczyna. Oba miały jechać do rzeźni, ale popracują z niepełnosprawnymi dziećmi

poniedziałek, 18 marca 2013

Koń i dziewczyna. Rozmowa z koniem, a może to modlitwa?. Ostrogórska, plac cyrkowy

sobota, 16 marca 2013Park Sielecki. Sezon na skakanie na desce już niedługo. Elementy skateparku nabrały kolorów, wprawdzie nie bardzo wiadomo co, bohomazy przedstawiają ale za to widoczne są z daleka i nie razi szarość betonu. 

czwartek, 14 marca 2013Regionalia. Pojawia się w Sosnowcu coraz więcej miejsc podkreślających swoje lokalne korzenie. To mi się podoba. Ta kawiarnia działa już od pewnego czasu, ale oprócz kawiarni, Pogoń w nazwie mają również inne firmy, okulistyczna, stomatologiczna czy budowlana, a dwa wpisy niżej można wypatrzeć salon kosmetyczny. Wszystko pięknie, ale nadal to niewiele. Zdecydowanie za mało jest tez Zagłębia w regionalnych firmach i nie chodzi o kluby sportowe czy stowarzyszenia lokalne, ale firmy usługowe i producenckie.
Reymonta  -Żytnia. Kawiarnia już była. 

wtorek, 12 marca 2013Zima nie chce odejść jeszcze, to taki obrazek z archiwum. Zawijana kolejka na miejskim basenie. A lato wtedy było gorące.  

piątek, 08 marca 2013Grasz w zielone? Gram w zielone. Masz zielone? Mam zielone. Na Pogoni mają zielone na Alei Mareckiego a w środku, reklama mówi, że obiady domowe, ryby smażone, pierogi ręcznie lepione. Nie byłem, nie jadłem nic powiedzieć nie mogę. Ale zieleń w porządku, no i te schody ! :)

czwartek, 28 lutego 2013Widok na miasto. Smog na tle nieba widoczny nawet na zmniejszonym kadrze. Wietrze wiej.1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 33
Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione.