Sosnowiec subiektywnie czyli moim okiem przez aparat.
Kategorie: Wszystkie | Architektura | Ludzie w mieście | Miejsca - ulice, parki, place itp
RSS

Ludzie w mieście

środa, 21 sierpnia 2013


Sosnowiec. Takie miasto, czasami się coś dzieje a cześciej nie. Na poczatku lata się działo i można było między innymi przejść na drugi brzeg Przemszy w taki sposób. Pozdrowienia dla wszystkich odważnych, którym się udało.

 

wtorek, 13 sierpnia 2013
Ludzie w mieście. Z cienia w stronę słońca, a słońca ostatnio nie brakowało. Pozdrowienia dla spacerowiczów. Sosnowiec, okolice restauracji Kolorowa.

piątek, 14 czerwca 2013
W nawiązaniu do poprzedniego wpisu. To była prawdziwa bitwa. Przepraszam ale nie zapamiętałem nazwisk autorów. Było głośno i dynamicznie, ot taki akustyczny pokaz możliwości.

piątek, 07 czerwca 2013
Dni miasta, już trwają. Ja zwykle będzie co zjeść i wypić, będzie tez muzyka na żywo. Muzyka za darmo, reszta za całkiem niezłą kasę. Kto lubi takie spędy powinien się udać do Parku Sieleckiego.  Udanej zabawy.

piątek, 24 maja 2013Niedługo będą Dni Sosnowca, znów będzie moc atrakcji, muzyka na żywo coś do picia i coś na zagrychę. I byle pogoda tylko dopisała. Tak było kiedyś.  
Ze zmian na blogu na razie zmieniłem rozmiar zdjęcia, bo tu się coś poknociło samo z siebie. Nie jest to rewolucja, ale redakcja uznała zamianę za kolosalną i pewnie będzie o niej głośno w prasie radiu i telewizji ;).

poniedziałek, 18 marca 2013

Koń i dziewczyna. Rozmowa z koniem, a może to modlitwa?. Ostrogórska, plac cyrkowy

wtorek, 12 marca 2013Zima nie chce odejść jeszcze, to taki obrazek z archiwum. Zawijana kolejka na miejskim basenie. A lato wtedy było gorące.  

sobota, 03 marca 2012Można po Sosnowcu spacerować, można jeździć rowerem, można i tak

sobota, 18 lutego 2012Nic mnie nie przekona do zimy, ani tej z mrozami, ani tej ze śniegiem a już na pewno nic do tej późnej rozpuszczającej lody. Zdecydowanie wole jesień. Jesień brązów wszelkich, szelestu liści pod nogami, późnego słońca, nagich drzew…

sobota, 07 stycznia 2012


U niektórych już po świętach a u innych właśnie trwają. Wszystkim świętującym Wesołych Świąt ;) 
 
1 , 2 , 3 , 4
Wszelkie prawa zastrzeżone. Fotografie stanowia wlasność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii lub ich cześci bez zgody autora jest zabronione.